Prezydium Rady Rodziców

• Irena Kowalska
  • Justyna Wąż

• Magalena Matuszczak

Szanowni Państwo, drodzy rodzice!

Prezydium Rady Rodziców chciałoby przypomnieć, że Rada Rodziców jest organem szkolnym powoływanym do współpracy ze szkołą w zakresie wszystkich spraw związanych z jej statutowymi zadaniami dotyczącymi kształcenia naszych dzieci oraz funkcjonowania szkoły. Rada rodziców może występować z różnymi wnioskami oraz opiniami do dyrektora oraz rady pedagogicznej. Może też gromadzić różne fundusze z różnych źródeł w celu wspierania działalności szkoły.

Wszyscy chcielibyśmy ażeby nasza szkoła była przyjazna, nowoczesna i bezpieczna.

Aktywna, dobrze zorganizowana i kompetentna rada rodziców może pomóc w osiągnięciutych celów. Jest jednak rzeczą oczywistą, że nie stanie się tak bez udziału wszystkich rodziców. Dlatego też zachęcamy do bezpośredniej współpracy, prosimy również o pomoc finansową w formie jednorazowej składki na radę rodziców.

Przypominamy, że na posiedzeniu Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie ustalono, że jednorazowa składka w obecnym roku szkolnym wynosić będzie 50 zł.

Zachęcamy wszystkich do dokonywania wpłat, licząc na to, że ta pomocmoże przyczynić się do zwiększenia efektywności procesu rozwoju szkoły, nauczania i w konsekwencji lepszego wykształcenia naszych dzieci.

Wpłaty na Radę Rodziców dokonywać można na konto

70 8359 0005 2010 0000 1376 0001

w tytule proszę podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę do której uczęszcza.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Informacje na temat ubezpieczenia uczniów

Informacje na temat ubezpieczenia uczniów dostępnie pod zakładką: ubezpieczenia uczniów