Szkolny Klub Europejczyka

Dzień otwarty w Klubie Europejczyka 2016

Jak co roku, podczas dnia otwartego w Zespole Szkół Nr 1, swoją działalność mógł zaprezentować Szkolny Klub Europejczyka.

Ofertę klubu gimnazjalistom przedstawiły uczennice klasy I TE: Klaudia Szott i Anna Milewska. Uczniowie gimnazjum mogli zapoznać się z naszymi dokonaniami oraz spróbować swoich sił w prostym konkursie na temat Unii Europejskiej oraz wiedzy o społeczeństwie. Konkurs przeprowadzili uczniowie klasy II TS: Mariusz Łęgiewski i Konrad Kaczorowski.

Arkadiusz Czyż i Paulina Czaja odpowiedzialni byli za przygotowanie stoiska z materiałami reklamowymi o Unii Europejskiej. Olga Strejko i Paulina Iwanyk rozdawały uczniom balony w barwach unijnych.

Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym uczniom za ich pracę oraz Przedstawicielstwu Komisji Europejskiej w Warszawie za wsparcie naszej inicjatywy materiałami reklamowymi i gadżetami, które przeznaczyliśmy na nagrody w konkursie.

Dziękujemy również gimnazjalistom oraz ich nauczycielom za wizytę w naszej szkole i zainteresowanie przygotowanymi prezentacjami.

Opracowała:

Emilia Chrustowska