Szkolny Klub Europejczyka

Charytatywny Kiermasz Ksiązek

21 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 odbył się charytatywny kiermasz książek nowych i używanych. Kiermasz zorganizował Szkolny Klub Europejczyka.

Nasza akcja miała na celu propagowanie czytelnictwa (23 kwietnia to Światowy Dzień Książki) oraz chęć niesienia pomocy innym. Pozyskana ze sprzedaży książek kwota zostanie przekazana na leczenie Stasia Fidosa. Podczas kiermaszu sprzedawane były książki nowe oraz używane, czasopisma, poradniki.

Wszystkie materiały pochodziły z zasobów własnych lub od darczyńców, którzy wsparli  naszą akcję m.in. wydawnictwa, osoby prywatne.

Szczególne podziękowania kierujemy do wydawnictw Fronda, Replika oraz Marszałek. Dziękujemy również nauczycielom Zespołu Szkół Nr 1, bibliotece szkolnej, uczniom i ich rodzicom za przekazanie książek na kiermasz.

Szkolny Klub Europejczyka