Szkolny Klub Europejczyka

Ania i Arek jadą do Brukseli

14 czerwca w Zespole Szkół Nr 1 został przeprowadzony konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Konkurs organizowany był przez Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Dariusza Rosatiego. Celem było propagowanie wiedzy na temat Unii Europejskiej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs był jednoetapowy i skierowany do 21 szkół ponadgimnazjalnych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Do konkursu, z naszej szkoły, zgłosiło się 22 uczniów klas liceum i technikum.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy III A - Anna Rybka. Drugie miejsce zajął uczeń  klasy III C - Arkadiusz Czyż. Uczniowie w nagrodę pojadą na przełomie września i października 2017 r. do Brukseli. Będą uczestniczyć wraz z uczniami innych szkół w wyjeździe studyjnym. Miejsce trzecie zajęli Klaudia Szott z klasy II TE, Aleksandra Maligłówka z klasy I B i Paweł Polak z klasy III TS.

Wyżej wymienionym uczniom seredcznie gratulujemy.

Szkolny Klub Europejczyka