Szkolny Klub Europejczyka

8 edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej odbył się w Zespole Szkół Nr 1 im. B. Krzywoustego już po raz ósmy. Konkurs skierowany jest do uczniów klas pierwszych. Młodzież na miesiąc przed konkursem otrzymuje zakres materiału do nauki, następnie w wyznaczonym dniu przystępuje do rozwiązania testu uzupełnienia/wyboru.
Miło nam jest poinformować, że 8 edycję Szkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej wygrał, uzyskując największą liczbą punktów, uczeń klasy I TL - Łukasz Bielecki. Miejsce drugie uzyskała Elwira Brycka - uczennica klasy I B, natomiast na trzecim miejscu znalazła się uczennica: Karolina Kośmicka - klasa I TL oraz uczeń klasy I TG - Wojciech Jarzębiński.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem udziału w konkursie, natomiast zdobywcy pierwszych trzech miejsc upominkami związanymi z Unią Europejską.

Opracowanie: Emilia Chrustowska