Aktualności - Międzyszkolnego Ośrodka Sportów Wodnych

Turnieje Kajak Polo w Berlinie i Helmond

Brawo Marta Bokun !!!! Reprezentantka Polski i stypendystka Drużyna MOJACUKRZYCA.PL i MOJACUKRZYCA.PL - Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą świetnie rozpoczęła sezon!!! Marta pisze: „Zajęłam ze swoją drużyną MOSW Choszczno 2 miejsce na turnieju „Helmond International Tournament” (Helmond, Holandia) w kategorii kobiet – jednym z największych w Europie, gdzie mecze rozgrywane były w tym roku aż na 9 boiskach równocześnie! Przed nami w najbliższych tygodniach kolejne starty – już w piątek w nocy wyruszamy do Berlina na „Hoka Spring Challenge”. Niestety słabo się spakowałam i okazało się, że nie zabrałam flagi!! Ale mam nadzieję,że nadrobię na kolejnych zawodach Emotikon wink poniżej zdjęcie z podium !!! Z kolei z Reprezentacją Polski byłam w Bolonii we Włoszech i zajęłyśmy tam 5 miejsce - 0,02 pkt nam brakowało do gry w półfinale Emotikon smile”

Udany start zaliczyli nasi zawodnicy w Międzynarodowym Turnieju, który odbył się w miniony weekend w Berlinie ! Seniorzy w składzie Daniel Jarmarkiewicz, Hubert Migdalski, Jakub Maślak, Krzysztof Schiller, Paweł Kalinowski, Kacper Kowalski, Dawid Jałoszyński i Mateusz Susza zajęli 2 miejsce. Ulegając dopiero w finale seniorskiej reprezentacji Niemiec. Seniorki w składzie Paulina Kwiatkowska, Marta Bokun, Weronika Jasiukiewicz, Monika Kulas, Karolina Wlazłowska, Katarzyna Stankiewicz, Katarzyna Kopczyńska zdeklasowały wszystkie drużyny stając na najwyższym stopniu podium! Juniorzy w składzie Kacper Bajbuła, Piotr Pawlak, Kacper Czarniecki, Alek Kujawa, Aleksander Rutkiewicz, Maksym Kujawa, Filip Jasiukiewicz wywalczyli 3 miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak udanych startów.

Gratulacje!!!