Wybory do młodzieżowej rady miasta

W dniu 28.04.2016 r. w naszej szkole odbyły się okręgowe wybory do choszczeńskiej Młodzieżowej Rady Miasta.  W głosowaniu wzięło udział 234 uczniów, którzy chcieli aktywnie wesprzeć swoich kandydatów na radnych.

Wybory do MRM były dla naszych uczniów świetną lekcją edukacji obywatelskiej oraz okazją, by przybliżyć młodzieży zasady przeprowadzania wyborów w naszym kraju.

Za pomoc w organizacji wyborów dziękuję członkom komisji wyborczej, tj. Martynie Borkowskiej z klasy III C, Justynie Jancelewicz z klasy IV TE, Paulinie Guli z II TG oraz przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Ani Błażejewicz z II D.

red. Mariola Pieśkiewicz