Aktualne zapytania ofertowe/przetargi

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe (w formie rozeznania rynku) w ramach projektu „Dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje zawodowe moją przepustką na rynku pracy” dotyczące dostawy i wdrożenia laboratorium logistycznego z technologią RFID.

1. zapytanie ofertowe

2. formularz cenowy - załącznik nr 1

3. oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia - załącznik nr 2

4. wzór umowy

Informacja z otwarcia ofert i o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu zapytanie ofertowe na szkolenie "Kurs kelner - barista"

/informacja z otwarcia ofert

/informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe na usługę szkoleniową pn. "Kurs kelner - barista" dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie w ramach projektu "Dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje zawodowe moją przepustką na rynku pracy"

/zapytanie ofertowe kelner barista

/formularz oferty

/oświadczenie o spełnieniu warunków

/oświadczenie o  wykluczeniu

/wpis do rejestru

/wykaz usług

/wzór umów

Postępowanie o udzielenie zamówienia na kurs Operatora wózków jezdniowych w ramach projektu "Dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje zawodowe moja przepustka na rynku pracy".

/informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja z otwarcia ofert dot. "Operatora wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym w kategorii II WJO z wymiana butli gazowej"

/informacja z otwarcia ofert.pdf

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na  zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla uczestników projektu – uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie pn. „Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym w kategorii II WJO z wymianą butli gazowej”

Zmian zapytania ofertowego - dodano punkt 10 DODATKOWE WARUNKI  i punkt 11 WARUNKI ZMIANY UMOWY.

Wydłużono termin składania ofert do 26.03.2018 r godz.8.30

/zał do zo umowa 16 03 2018

/zo wj 16 03 2018

/zał 1 oferta