Podziękowania

Społeczność ZS Nr 1 w Choszcznie składa podziękowania fundatorom występu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Płot, jednocześnie absolwentom naszej szkoły, w osobach: Staroście Choszczeńskiemu Panu Adamowi Andriaszkiewiczowi, Wicestaroście Pani Wiolecie Kaszak, Burmistrzowi Choszczna Panu Robertowi Adamczykowi, Burmistrzowi Drawna Panu Andrzejowi Chmielewskiemu, Burmistrzowi Recza Panu Wiesławowi Łońskiemu, Wójtowi Gminy Krzęcin Panu Bogdanowi Wojciechowi Brzustowiczowi i Wójtowi Gminy Bierzwnik Panu Adamowi Błaszczykowi.

Dyrekcja, Grono Nauczycielskie oraz Uczniowie i Rodzice Zespołu Szkół Nr 1 dziękują wszystkim,
którzy wspomogli organizację imprez jubileuszowych
.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie składa podziękowania wicedyrektorom, kierownikom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkolnej oraz uczniom i rodzicom,
za zaangażowanie i determinację w przygotowaniu obchodów 70-lecia szkoły.