Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na targi edukacyjne „Szkoła, Zawód, Praca”, dn. 02 lutego 2017r., w godz. 9.00-12.00 do kawiarenki Zespołu Szkół Nr 1.

W ramach targów będzie można porozmawiać z doradcą zawodowym, skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów, umówić się na indywidualne spotkania zawodoznawcze i badanie predyspozycji zawodowych. Udział w targach pozoli ci lepiej  zaplanować swoją ścieżkę kariery zawodowej.

W programie przewidziano prezentacje wybranych kierunków kształcenia, kolportaż ulotek i folderów reklamowych. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele wyższych uczelni ze Szczecina, Poznania, Stargardu i Gorzowa Wlkp.