Tydzień zdrowego żywienia

W dniach od 11 do 15 maja w naszej szkole odbył się tydzień zdrowego żywienia.
W tym czasie uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz profilaktyki zdrowotnej. Informacje te zostały zamieszczone na gazetce przy pokoju nauczycielskim, przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.  Dodatkowo na korytarzu, wystawiony był stolik z czasopismami promującymi zdrowy styl życia.
Z tej okazji panie: Małgorzata Starobrzańska, Elżbieta Fidosz i Katarzyna Gid przygotowały oraz przeprowadziły konkurs  ,,Czy wiesz, co jesz?”, skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu choszczeńskiego oraz stargardzkiego, jak i uczniów klas pierwszych z naszej szkoły.
W tych dniach Samorząd Uczniowski prowadził również sprzedaż jabłek, a cały dochód w kwocie 114, 30 zł został przeznaczony na pomoc w leczeniu Zuzi Dziekońskiej.
Serdecznie dziękujemy pani Wioletcie Doncer ze Zwierzynia za ufundowanie jabłek oraz Wszystkim, którzy włączyli się do akcji i kupowali owoce.

Opiekun SU: Magdalena Paprota