Bajkowy dzień dziecka 2015

W poniedziałek, 1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Bajkowy Dzień. Celem tego przedsięwzięcia było umilenie i ubarwienie zwykłego szkolnego dnia. Dodatkowo był to również konkurs, w wyniku którego jury wyłoniło klasy, które najciekawiej potraktowały powierzone im zadanie. Większość klas w mniejszym lub większym stopniu wzięła aktywny udział w zabawie, przebierając się za postacie ze znanych bajek.

Najlepsze zostały nagrodzone i tak, nagrodę w postaci dofinansowania do klasowego przedsięwzięcia ufundowaną przez Radę Rodziców otrzymali:
I MIEJSCE - klasa ID – Shrek – 200 zł
II MIEJSCE – klasa II B – Pszczółka Maja -150 zł
III MIEJSCE – klasa II C – Rumcajs – 100 zł
WYRÓŻNIENIE - klasa I C – Pinokio - otrzymali „bon na szczęśliwy numerek” dla całej klasy do wykorzystania w wybranym dniu  nowego roku szkolnego.

Poza tym wszystkie klasy otrzymały paczki ze słodkościami ufundowane przez Radę Rodziców.

Opiekun SU: Magdalena Paprota