Podsumowanie roku szkolnego

„Już za parę dni, za dni parę….”, każdy myśli już tylko o wakacjach, przyszedł czas na podsumowania. W internacie też robimy przegląd całego roku szkolnego, kto zasłużył na wyróżnienie? Komu należy się uznanie? 14 czerwca spotkaliśmy się w świetlicy by nagrodzić tych którzy pracowali na rzecz społeczności internackiej. Dyplom i voucher na książki dostały: Monika Golińczak, Agata Rozmarynowska i Paulina Czaja. Wyróżnione zostały także: Justyna Bierdek, Magda Kubicka, Aneta Wieczorek oraz Karolina Grzybowska. Pani Kierownik dokonała też dekoracji osób, których pokój zawsze świecił czystością. Medale „Perfekcyjnej Pani Pokoju” otrzymały Agata Rozmarynowska, Justyna Bierdek, Amanda Działak i Natalia Warakomska. Amanda ma już niezłą kolekcję, bo to trzeci jej medal w tej dziedzinie. Pan Józef Leśniański nagrodził też zwycięzców turnieju gry w kręgle, zarówno tych indywidualnych jak i drużynowych. Pani Lidia Szifer-Neryng zakończyła podsumowanie życząc wszystkim szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

red.A.G.